Życzenia

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice
Szanowni Państwo!

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach bardzo dziękuje wszystkim Państwu za rok szkolny 2020/21. Za nami kolejny trudny rok, który mogliśmy zakończyć z sukcesem dzięki wsparciu i determinacji naszych Uczniów i ich Rodziców.

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom za zaangażowanie i pokonywanie trudności zdalnego nauczania! Gratulujemy Państwu sukcesów w licznych konkursach, pozytywnie zdanych egzaminów przez uczniów do szkół muzycznych II stopnia, gratulujemy również tych najmniejszych nawet sukcesów zauważalnych wyłącznie w zaciszu Waszych klas.

Gratulujemy wszystkim Uczniom udanego, choć trudnego roku szkolnego! O Waszym zaangażowaniu świadczą liczne osiągnięcia w różnych konkursach jak również to, że wszyscy otrzymaliście promocję na kolejny rok nauczania, w tym wielu z Was – z wyróżnieniem.

Wielkie podziękowania składamy również Państwu, drodzy Rodzice! Wasze dzieci, a nasi uczniowie mogli z powodzeniem kontynuować naukę dzięki waszemu wsparciu i zapewnieniu przez Was warunków do nauki zdalnej.

Na nadchodzące wakacje życzymy wszystkim Państwu dużo zdrowia i udanego odpoczynku!!!

Z wyrazami szacunku

Jolanta Antkiewicz
Agnieszka Tyrała