Lista kandydatów, którzy zaliczyli i nie zaliczyli Test Przydatności Muzycznej

Lista Kandydatów, którzy zaliczyli test przydatności muzycznej
na rok szkolny 2021/2022

Sześcioletni cykl kształcenia

 

  1. Adamus Daria
  2. Burek Emilia
  3. Burek Zuzanna
  4. Cegielska Aleksandra
  5. Domanus Klaudia
  6. Domanus-Szymczyk Alicja
  7. Domanus-Szymczyk Helena
  8. Firek Karol
  9. Funek Julia
  10. Garbień Hanna
  11. Głąb Piotr
  12. Godniak Oliwia
  13. Jania Amelia,
  14. Jaśkowiec Jakub
  15. Jaśkowiec Antoni
  16. Jawor Elżbieta
  17. Jaworska Magdalena,
  18. Jędrysek Jakub
  19. Jop Maja
  20. Kaczmarczyk Hanna
  21. Kaducka Lilianna
  22. Kudrzycka Zofia
  23. Lenart Aleksandra
  24. Lis Jadwiga,
  25. Mitan Malwina
  26. Mucha Emilia
  27. Pieczara Evelina
  28. Pierzak Leon
  29. Sałach Mikołaj
  30. Słomka Błażej
  31. Słowiak Hubert
  32. Sołtysik Paweł
  33. Stanach Helena
  34. Stawowy Karina
  35. Strączek Oliwia
  36. Surmacz Julian
  37. Ślusarczyk Hanna
  38. Talaga Maria
  39. Urban Zuzanna
  40. Wójcik Dominik
  41. Wróblewski Franciszek
  42. Wylegała Jan
  43. Zalubowska Maja

 

 

 

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

mgr Agnieszka Tyrała

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Myślenice, dnia 25.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista Kandydatów, którzy zaliczyli test przydatności muzycznej
na rok szkolny 2021/2022

 

 

Czteroletni cykl kształcenia

 

  1. Bogdan Witold
  2. Eichler Holly
  3. Kęsek Józef
  4. Kulczyk Maja
  5. Łabudzik Julia
  6. Majka Julia,
  7. Norek Hanna
  8. Stryszawska Maja
  9. Suder Martyna
  10. Sułek Milena
  11. Szymski Dominik
  12. Wójciak Jakub

 

 

 

 

 

 

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

mgr Agnieszka Tyrała

 

 

 

 

 

 

Myślenice, dnia 25.06.2021r

 

 

 

 

 

 

 

Lista Kandydatów, którzy nie  zaliczyli testu przydatności muzycznej
na rok szkolny 2021/2022

 

 

Sześcioletni cykl kształcenia

  1. Baran Aleksander
  2. Czucha Maksymilian
  3. Kaleba Franciszek
  4. Kaleba Krzysztof

 

 

Czteroletni cykl kształcenia

  1. Hodurek Ewa
  2. Rekucka Julia

 

 

 

 

 

 

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

mgr Agnieszka Tyrała

 

 

 

 

 

 

 

Myślenice, dnia 25.06.2021r