Wybierz z listy rok szkolny lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Absolwenci

  • 1981/1982

    Dział młodzieżowy
    1. Ceranowicz Piotr – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    2. Leśniak Elżbieta – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    3. Litwa Marek – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    4. Moskal Marek – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    5. Perek Beata – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    6. Piątek Monika – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    7. Poradzisz Krzysztof – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    8. Starzec Urszula – klasa fortepianu Lucyny Tatary
    9. Stawarz Jarosław – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    10. Żądło Wojciech – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej

  • 1982/1983

    Dział młodzieżowy
    1. Augustyński Witold – klasa gitary Janusza Filiciaka
    2. Danek Władysław – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    3. Dudek Ewa – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    4. Dudek Joanna – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    5. Gablankowski Piotr – klasa gitary Janusza Filiciaka
    6. Kielan Wiktor – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    7. Kościelniak Ewa – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    8. Kozłecka Beata – klasa gitary Janusza Filiciaka
    9. Płatek Dorota – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    10. Sandera Artur – klasa gitary Janusza Filiciaka
    11. Śliwa Bogusław – klasa perkusji Jacka Wacia
    12. Tylek Marek – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    13. Wilkołek Zbigniew – klasa klarnetu Tadeusza Poręby

  • 1983/1984

    Dział dziecięcy
    1. Biela Radosława – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    2. Dziurdzia Jolanta – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    3. Gorączko Agnieszka – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    4. Jakubiak Dorota – klasa fortepianu Elżbiety Gonet
    5. Kielan Anna – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    6. Kuc Anna – klasa skrzypiec Stanisława Dziurdzi
    7. Łapa Magdalena – klasa fortepianu Lucyny Rzadek
    8. Mikołajczyk Janusz – klasa fortepianu Anny Lorek
    9. Nosal Zbigniew – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    10. Pietrzyk Zbigniew – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    11. Syrek Grzegorz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    12. Woda Bożena – klasa gitary Bronisława Zwierzyńskiego
    13. Żak Barbara – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego

    Dział młodzieżowy
    1. Antkiewicz Marek – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    2. Bidzińska Renata – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    3. Bobowski Grzegorz – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    4. Cichoń Renata – klasa gitary Bronisława Zwierzyńskiego
    5. Dyląg Dariusz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    6. Górka Witold – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    7. Kaleta Kazimierz – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    8. Kasperek Renata – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    9. Maślanka Krzysztof – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    10. Suruło Jacek – klasa gitary Bronisława Zwierzyńskiego

  • 1984/1985

    Dział dziecięcy
    1. Antkiewicz Piotr – klasa gitary Violetty Bochenek
    2. Bergel Anna – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    3. Gatlik Tomasz – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    4. Gołąb Paweł – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    5. Hechsman Iwona – klasa fortepianu Anny Lorek
    6. Kęsek Teresa – klasa fortepianu Anny Lorek
    7. Kiszka Renata – klasa fortepianu Anny Lorek
    8. Kubiczek Małgorzata – klasa fortepianu Anny Lorek
    9. Kwinta Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    10. Parys Agnieszka – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    11. Pniaczek Mirosława – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    12. Stawarz Joanna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    13. Wargowska Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    14. Żądło Małgorzata – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej

    Dział młodzieżowy
    1. Biedroń Sławomir – klasa akordeonu Mariana Rzadka
    2. Bryliński Ryszard – klasa akordeonu Mariana Rzadka
    3. Bryliński Stanisław – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    4. Fita Piotr – klasa akordeonu Mariana Rzadka
    5. Pawlikowski Sławomir – klasa akordeonu Mariana Rzadka
    6. Stożek Justyna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    7. Szczeciński Bogdan – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    8. Ulman Dorota – klasa fortepianu Ewy Boryczko

  • 1985/1986

    Dział dziecięcy
    1. Golonka Małgorzata – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej
    2. Góralik Sabina – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej
    3. Michałowicz Izabela – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    4. Muniak Joanna – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    5. Pach Lucyna – klasa fortepianu Anny Lorek
    6. Sikora Anna – klasa fortepianu Marty Dudek

    Dział młodzieżowy
    1. Biela Janina – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    2. Chmiel Dariusz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    3. Cygan Bogdan – klasa akordeonu Jana Brzezińskiego
    4. Filiczak Marek – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    5. Jantos Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    6. Luzara Włodzimierz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    7. Poradzisz Krzysztof – klasa perkusji Janusza Świerkosza
    8. Rajca Dorota – klasa gitary Bronisława Zwierzyńskiego
    9. Rozum Zygmunt – klasa trąbki Tadeusza Poręby
    10. Węgrzyn Barbara – klasa gitary Bronisława Zwierzyńskiego
    11. Wójcik Piotr – klasa gitary Bronisława Zwierzyńskiego

  • 1986/1987

    Dział dziecięcy
    1. Biela Aneta – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Biela Bożena – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    3. Bylica Czesław – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    4. Chmiel Bogusław – klasa skrzypiec Elżbiety Samek
    5. Gawenda Katarzyna – klasa fortepianu Marty Dudek
    6. Lehman Agnieszka – klasa fortepianu Marty Dudek
    7. Ł?apa Edyta – klasa fortepianu Renaty Zasadzkiej
    8. Matoga Agnieszka – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    9. Mistarz Daniel – klasa skrzypiec Elżbiety Samek
    10. Mistarz Iwona – klasa fortepianu Moniki Piątek
    11. Sosin Katarzyna – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    12. Strzebońska Małgorzata – klasa skrzypiec Elżbiety Samek
    13. Swiba Katarzyna – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    14. Żaba Monika – klasa fortepianu Urszuli Starzec

    Dział młodzieżowy
    1. Błażej Edyta – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    2. Dybizbańska Karin – klasa gitary Marty Szostak
    3. Mordarska Agata – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    4. Nosal Czesław – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    5. Nosek Jolanta – klasa skrzypiec Stanisława Dziurdzi
    6. Pasiowiec Jacek – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    7. Słowiak Józef – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    8. Talaga Zdzisław – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    9. Zięba Adam – klasa klarnetu Tadeusza Poręby

  • 1987/1988

    Dział dziecięcy
    1. Cygan Justyna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Gubała Monika – klasa wiolonczeli Romualda Dzieżyca
    3. Kowalcze Małgorzata – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    4. Kubiczek Urszula – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    5. Laczek Joanna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    6. Nowak Renata – klasa fortepianu Marty Dudek
    7. Pardyak Magdalena – klasa fortepianu Marty Dudek
    8. Rysak Katarzyna – klasa fortepianu Marty Dudek
    9. Sanowski Rafał – klasa fortepianu Marty Dudek
    10. Sikora Marcin – klasa fortepianu Marty Dudek
    11. Skoczylas Katarzyna – klasa gitary Marty Szostak
    12. Suder Elżbieta – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    13. Sukta Joanna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    14. Światłoń Jan – klasa akordeonu Marka Moskala
    15. Talaga Renata – klasa fortepianu Marty Dudek
    16. Ziembla Jolanta – klasa skrzypiec Stanisława Dziurdzi

    Dział młodzieżowy
    1. Bała Monika – klasa gitary Marty Szostak
    2. Biela Irena – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    3. Czopek Józef – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    4. Kuc Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    5. Orzechowski Jarosław – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    6. Ostafin Katarzyna – klasa gitary Stanisława Dziurdzi
    7. Podmokły Rafał – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    8. Przała Marian – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    9. Sawski Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    10. Stawarz Radosław – klasa skrzypiec Elżbiety Samek
    11. Szczeciński Włodzimierz – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    12. Wójcik Renata – klasa gitary Marty Szostak

  • 1988/1989

    Dział dziecięcy
    1. Bałazińska Kinga – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Faron Michał – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    3. Gubała Jarosław – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    4. Gubała Marzena – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    5. Kozak Monika – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    6. Kulawiak Izabela – klasa wiolonczeli Józefa Romka
    7. Leśniak Anna – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    8. Płachta Monika – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    9. Porczyk Marta – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    10. Raczek Jarosław – klasa fortepianu Zbigniewa Sierpińskiego
    11. Syrek Michał – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    12. Szczepanik Beata – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    13. Zając Monika – klasa fortepianu Ewy Boryczko

    Dział młodzieżowy
    1. Flacht Urszula – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Garbień Andrzej – klasa akordeonu Marka Moskala
    3. Jania Marcin – klasa fortepianu Marty Dudek
    4. Kalisz Rafał – klasa gitary Marty Szostak
    5. Kiszka Joanna – klasa akordeonu Marka Litwy
    6. Król Grzegorz – klasa akordeonu Marka Moskala
    7. Pieczara Tomasz – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    8. Suchta Magdalena – klasa wiolonczeli Józefa Romka
    9. Wątor Gerard – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    10. Wójcik Wioletta – klasa fortepianu Renaty Zawadzkiej

  • 1989/1990

    Dział dziecięcy
    1. Bajda Monika – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Górka Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    3. Herma Cezar – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    4. Janczak Ewa – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Jawor Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    6. Jawor Kazimierz – klasa akordeonu Janiny Bieli
    7. Klatka Iwona – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    8. Łatas Iwona – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    9. Łapa Anna – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    10. Mistarz Iwona – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    11. Mizera Anna – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    12. Moskal Marta – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    13. Niedźwiedź Paweł – klasa fortepianu Joanny Dudek
    14. Oliwa Krzysztof – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    15. Ślusarczyk Łukasz – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    16. Ślusarczyk Paweł – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    17. Wilk Izabela – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    18. Wójcik Renata – klasa fortepianu Ewy Boryczko

    Dział młodzieżowy
    1. Bajor Aneta – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    2. Bieniek Agnieszka – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    3. Bieniek Piotr – klasa trąbki Tadeusza Poręby
    4. Cegielska Lucyna – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej
    5. Kołatek Marek – klasa trąbki Tadeusza Poręby
    6. Niepsuj Szymon – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    7. Niżnik Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    8. Parszywka Marek – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    9. Pitala Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    10. Rozum Alicja – klasa trąbki Tadeusza Poręby
    11. Stojewski Andrzej – klasa trąbki Tadeusza Poręby
    12. Szlaga Joanna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    13. Zborowski Sławomir – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    14. Ziółkowski Tomasz – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka

  • 1990/1991

    Dział dziecięcy
    1. Dobosz Izabela – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    2. Fita Monika – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    3. Gadocha Agnieszka – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    4. Jurkowski Michał – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Łapa Seweryna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    6. Polanowska Aleksandra – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    7. Rysak Małgorzata – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    8. Skałka Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    9. Ziółkowska Bernadetta – klasa fortepianu Ewy Kościelniak

    Dział młodzieżowy
    1. Antkiewicz Mariusz – klasa klarnetu Antoniego Nawieśniaka
    2. Bujas Robert – klasa akordeonu Janiny Rozum
    3. Hołuj Jadwiga – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    4. Kasperek Waldemar – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    5. Kołodziejczyk Monika – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    6. Kuźmiński Dawid – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    7. Moskal Grażyna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    8. Mrowczyk Elżbieta – klasa akordeonu Janiny Rozum
    9. Siatka Dorota – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    10. Stankiewicz Beata – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    11. Zając Łukasz – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    12. Zięba Katarzyna – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej

  • 1991/1992

    Dział dziecięcy
    1. Łotocka Monika – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Błońska Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    3. Chłuda Alicja – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    4. Ćwierzyk Monika – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    5. Kasperek Kinga – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    6. Kasperek Małgorzata – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    7. Latosiewicz Dagmara – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    8. Suder Agnieszka – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    9. Szlachta Adam – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    10. Szuba Beata – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    11. Zborowski Michał – klasa skrzypiec Izabeli Świergoń
    12. Żak Katarzyna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej

    Dział młodzieżowy
    1. Ambroży Justyna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Banowska Barbara – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    3. Blak Artur – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    4. Ćwierz Bernadetta – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    5. Dziedzic Anna – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    6. Faron Michał – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    7. Fijał Ewa – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    8. Kleszcz Lucyna – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    9. Ł?akomy Andrzej – klasa klarnetu Antoniego Nawieśniaka
    10. Polewka Grzegorz – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    11. Wandas Agnieszka – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    12. Ziajka Cecylia – klasa akordeonu Janiny Rozum

  • 1992/1993

    Dział dziecięcy
    1. Antkiewicz Łukasz – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    2. Gołąb Marek – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    3. Gubała Mirosław – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    4. Kalemba Jolanta – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    5. Łapa Joanna – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    6. Matejczyk Monika – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    7. Mistarz Marzena – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    8. Paniak Ewa – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    9. Rozwadowska Sabina – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    10. Sobkowicz Beata – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    11. Ziółkowska Iwona – klasa fortepianu Ewy Boryczko

    Dział młodzieżowy
    1. Czopek Paweł – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    2. Herma Kinga – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    3. Klimczyk Renata – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    4. Kołodziejczyk Kinga – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    5. Kozioł Jan – klasa klarnetu Antoniego Nawieśniaka
    6. Mazur Mariusz – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    7. Przała Ireneusz – klasa klarnetu Antoniego Nawieśniaka
    8. Raczek Krzysztof – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    9. Satora Wojciech – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    10. Sikorska Magdalena – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    11. Stankiewicz Maksymilian – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    12. Sukta Agnieszka – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    13. Szlósarczyk Barbara – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    14. Szuba Barbara – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    15. Zięba Paulina – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej

  • 1993/1994

    Dział dziecięcy
    1. Bajda Lidia – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    2. Błażej Maksymilian – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    3. Cegielska Beata – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    4. Chłuda Magdalena – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    5. Christ Izabela – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    6. Gajda Damian – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    7. Gawor Dorota – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    8. Grela Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    9. Jantos Andrzej – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    10. Jędrzejowska Agnieszka – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    11. Kaczmarczyk Katarzyna – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    12. Kaczor Małgorzata – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    13. Kruczek Andrzej – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    14. Papierz Alicja – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    15. Partyka Anna – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    16. Rusek Marta – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    17. Sołtys Ewa – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    18. Węgrzyn Agnieszka – klasa skrzypiec Jolanty Nosek

    Dział młodzieżowy
    1. Bafia Barbara – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    2. Funek Michał – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Góralik Andrzej – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    4. Karpierz Aleksandra – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    5. Karpierz Wojciech – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    6. Kolad Małgorzata – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    7. Marszałek Zbigniew – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    8. Oskawarek Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    9. Pachoń Dominik – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    10. Piwowarczyk Ryszard – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    11. Salawa Małgorzata – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    12. Sikora Jan – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    13. Spórna Marek – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    14. Stróżyczak Renata – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    15. Surlas Grażyna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    16. Twardosz Krzysztof – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    17. Wójcik Krzysztof – klasa trąbki Andrzeja Moskala

  • 1994/1995

    Dział dziecięcy
    1. Ambroży Maciej – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Dragosz Joanna – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    3. Fita Kinga – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    4. Gawlas Honorata – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Gubała Anna – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    6. Kosińska Magdalena – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    7. Kudas Beata – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    8. Leśniak Maciej – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    9. Łapa Katarzyna – klasa fortepianu Ewy Kościelniak
    10. Malina Elżbieta – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    11. Nowak Olga – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    12. Pacek Marcin – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    13. Skałka Kinga – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    14. Skowrońska Monika – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    15. Syrek Ewa – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    16. Śpitalniak Beata – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    17. Tylek Małgorzata – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    18. Żądło Jolanta – klasa fortepianu Moniki Szymskiej

    Dział młodzieżowy
    1. Bicz Bernard – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Bierówka Jerzy – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    3. Bylica Robert – klasa klarnetu Tadeusza Poręby
    4. Jawor Bogusław – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    5. Surlas Lucyna – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    6. Świerczek Anna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    7. Wójcik Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    8. Zabłocka Angelika – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej

  • 1995/1996

    Dział dziecięcy
    1. Biela Aneta – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    2. Bożek Agnieszka – klasa fortepianu Stanisława Odrzywołka
    3. Buksa Kinga – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    4. Gubała Anna – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    5. Horabik Piotr – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    6. Korn Anna – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    7. Kuźmiński Arkadiusz – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    8. Maślak Krzysztof – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    9. Strug Katarzyna – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    10. Szafraniec Elżbieta – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    11. Zawiejska Katarzyna – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    12. Zawłocki Cyprian – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej

    Dział młodzieżowy
    1. Łazoryk Tatiana – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    2. Bujas Karol – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    3. Bzowski Michał – klasa saksofonu Tadeusza Poręby
    4. Czernecki Artur – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    5. Dominik Marcin – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    6. Jaśkowiec Kinga – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    7. Leśniak Jerzy – klasa perkusji Janusza Mikołajczyka
    8. Mazurek Jacek – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    9. Partyka Radosław – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    10. Płachta Urszula – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    11. Ryś Wiktor – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    12. Skoczylas Joanna – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    13. Węgrzyn Tomasz – klasa klarnetu Jacka Poręby
    14. Ziemianin Grzegorz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej

  • 1996/1997

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Dzieża Marek – klasa perkusji Artura Rychlickiego
    2. Jantos Sławomir – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    3. Kaleta Krzysztof – klasa klarnetu Jacka Poręby
    4. Kęsek Jolanta – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    5. Kozak Joanna – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    6. Ł?apa Beata – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    7. Ł?azoryk Ewa – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    8. Obłaza Marcin – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    9. Podoba Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    10. Turała Mariusz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    11. Weszka Tadeusz – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    12. Węgrzyn Adrian – klasa saksofonu Jacka Poręby
    13. Zięba Bogusław – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Błażej Maria – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Bujas Angelika – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    3. Gierat Magdalena – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    4. Jawor Joanna – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    5. Kiebzak Krzysztof – klasa perkusji Artura Rychlickiego
    6. Lejda Monika – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    7. Limanowska Agata – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    8. Malinowska Renata – klasa akordeonu Grzegorza Bobowskiego
    9. Mirek Dorota – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    10. Mnichowska Agata – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    11. Osińska Dorota – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    12. Płachta Małgorzata – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    13. Podsiadło Gabriela – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    14. Skurzyńska Ewa – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    15. Słoboda Magdalena – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    16. Szpakiewicz Alina – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    17. Świerczek Mateusz – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    18. Tyrka Agnieszka – klasa fortepianu Teresy Kęsek

  • 1997/1998

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Chleba Daniel – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    2. Eichler Zbigniew – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    3. Korn Piotr – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    4. Michalec Paweł – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    5. Mrażek Magdalena – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    6. Oskwarek Mirosław – klasa klarnetu Jacka Poręby
    7. Pitala Magdalena – klasa fortepianu Janiny Sitarskiej
    8. Polak Tomasz – klasa klarnetu Jacka Poręby
    9. Sala Tadeusz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    10. Sąda Wojciech – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    11. Słowiak Sławomir – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    12. Suruło Jacek – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    13. Uchacz Honorata – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    14. Wnęk Renata – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    15. Wyrostek Aneta – klasa akordeonu Janiny Rozum

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Gara Sylwia – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    2. Kochan Joanna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    3. Pilch Klaudyna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    4. Płachta Magdalena – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Strug Marcin – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    6. Tylek Sabina – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy

  • 1998/1999

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Bugaj Piotr – klasa klarnetu Jacka Poręby
    2. Dobosz Dominika – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Domanus Ewelina – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    4. Górecka Magdalena – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    5. Hodurek Marta – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    6. Jamróz Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    7. Jawor Agnieszka – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    8. Jurek Maciej – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    9. Kiszka Agnieszka – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    10. Kulka Kamila – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    11. Kuźniar Paweł – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    12. Lenartek Rafał – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    13. Nowak Justyna – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    14. Nowak Marzena – klasa wiolonczeli Moniki Langman
    15. Pazdur Renata – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    16. Przała Sławomir – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    17. Sąda Michał – klasa klarnetu Jacka Poręby
    18. Strączek Renata – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    19. Szpakiewicz Barbara – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    20. Tęczyńska Barbara – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    21. Włodarczyk Łukasz – klasa klarnetu Jacka Poręby

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Ambroży Zofia – klasa fortepianu Sławomira Kokoszy
    2. Bisztyga Łukasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    3. Bujas Adrian – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    4. Dziewońska Magdalena – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    5. Holewa Joanna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    6. Kiszka Bartłomiej – klasa klarnetu Jacka Poręby
    7. Kolad Justyna – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    8. Lejda Waldemar – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    9. Ł?otocki Andrzej – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    10. Łapa Damian – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    11. Murzyn Edyta – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    12. Rachtan Anna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    13. Róg Piotr – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    14. Ryglowska Anna – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    15. Siatka Ewelina – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    16. Strzałka Anna – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    17. Suruło Iwona – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    18. Szczotkowska Aleksandra – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    19. Szklarz Krzysztof – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    20. Szuba Anna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    21. Tondera Mateusz – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik

    Trzyletni cykl nauczania
    1. Domanus Szymon – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    2. Hanusiak Jadwiga – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    3. Hobot Elżbieta – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    4. Kiszka Edyta – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    5. Majka Adam – klasa klarnetu Jacka Poręby
    6. Oramus Krzysztof – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    7. Stasik Andrzej – klasa saksofonu Jacka Poręby
    8. Szewczyk Tomasz – klasa klarnetu Jacka Poręby
    9. Wierzba Dawid – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej

  • 1999/2000

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Ambroży Ewa – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Burda Łukasz – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    3. Chęcińska Magdalena – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    4. Giza Adam – klasa gitary Piotra Gablankowskiego
    5. Jawor Beata – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    6. Noga Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    7. Opyrchał Urszula – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    8. Stępniowska Paulina – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    9. Ślusarczyk Renata – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    10. Świerczek Tomasz – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    11. Widzisz Alicja – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    12. Wołek Jerzy – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    13. Żądło Anna – klasa wiolonczeli Moniki Langman

    Trzyletni cykl nauczania
    1. Ambroży Izabela – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    2. Bylica Ilona – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    3. Fikas Przemysław – klasa klarnetu Jacka Poręby
    4. Kyrc Barbara – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    5. Makselon Grzegorz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    6. Sieczka Maciej – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    7. Stasik Stanisław – klasa klarnetu Jacka Poręby
    8. Wojnarowski Dariusz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    9. Wolińska Karolina – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej
    10. Wolińska Olga – klasa fletu Małgorzaty Markowskiej

  • 2000/2001

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Cygal Weronika – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    2. Hebda Natalia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    3. Hołoś Mateusz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    4. Lenczowska Magdalena – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    5. Lenczowska Marta – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    6. Malina Paulina – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    7. Małota Justyna – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    8. Nosal Maria – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    9. Pawlak Tomasz – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    10. Rand Emilia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    11. Szczotkowski Maciej – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    12. Uchacz Maria – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    13. Woszczenko Joanna – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    14. Zając Karolina – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik

  • 2001/2002

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Gorączko Łukasz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    2. Górka Paulina – klasa fletu Lucyny Wąsowicz
    3. Jasek Sylwia – klasa fletu Lucyny Wąsowicz
    4. Kraus Michał – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    5. Paryła Aneta – klasa fletu Lucyny Wąsowicz
    6. Płatek Łukasz – klasa saksofonu Jacka Poręby
    7. Strączek Blanka – klasa akordeonu Janiny Rozum
    8. Szczeciński Janusz – klasa akordeonu Janiny Rozum
    9. Wiśnicz Artur – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    10. Zakrzewski Maciej – klasa fortepianu Ewy Boryczko

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Bieś Monika – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    2. Chorzalski Tomasz – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    3. Chrobak Jacek – klasa akordeonu Janiny Rozum
    4. Dudek Sandra – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Dziekan Dagmara – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    6. Gorączko Iwona – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    7. Gorączko Karolina – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    8. Gorączko Paweł – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    9. Hanusiak Elżbieta – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    10. Hołoś Karolina – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    11. Jawor Aleksandra – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    12. Kaczmarczyk Marta – klasa gitary Moniki Łotockiej
    13. Kłeczek Michał – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    14. Motyka Mieszko – klasa akordeonu Janiny Rozum
    15. Pawlak Martyna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    16. Pawlak Paulina – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    17. Prokocki Piotr – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    18. Radzik Anna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    19. Rapacz Marcin – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    20. Skóra Martyna – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    21. Skóra Weronika – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    22. Turała Adrian – klasa skrzypiec Jolanty Nosek
    23. Tylko Katarzyna – klasa akordeonu Janiny Rozum
    24. Wątor Szymon – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    25. Wróbel Karina – klasa gitary Moniki Łotockiej
    26. Żaba Małgorzata – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak

  • 2002/2003

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Czyrnek Wojciech – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Giergiel Łukasz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    3. Jasek Magdalena – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    4. Kowalczyk Tomasz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    5. Kozłowski Andrzej – klasa saksofonu Jacka Poręby
    6. Majewski Karol – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    7. Malina Kamila – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    8. Marszałek Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    9. Mistarz Agnieszka – klasa fletu Wiesława Suruło
    10. Piwowarczyk Rafał – klasa saksofonu Jacka Poręby
    11. Pszczoła Weronika – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    12. Rapacz Grzegorz – klasa puzonu Andrzeja Moskala
    13. Słonka Maciej – klasa saksofonu Jacka Poręby
    14. Słowiak Wiesław – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    15. Strzałka Daniel – klasa fletu Wiesława Suruło
    16. Tomczyk Dariusz – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    17. Wilczak Marta – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    18. Wincenciak Natalia – klasa gitary Moniki Łotockiej
    19. Zborowski Wiesław – klasa klarnetu Jacka Poręby

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Ambroży Magdalena – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Biel Gabriela – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    3. Burtan Beata – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    4. Chorobik Regina – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Chorobik Wiktoria – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    6. Domanus Dariusz – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    7. Dziurdzia Natalia – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    8. Fikas Joanna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    9. Jania Agnieszka – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    10. Jania Renata – klasa fortepianu Agnieszki Niżnik
    11. Janicka Małgorzata – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    12. Jasuba Anna – klasa akordeonu Janiny Rozum
    13. Kłeczek Jakub – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    14. Kołodziejczyk Katarzyna – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    15. Kuc Dominika – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    16. Latoń Monika – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    17. Limanowska Magdalena – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    18. Matoga Wojciech – klasa gitary Moniki Łotockiej
    19. Panasiuk Ewelina – klasa gitary Moniki Łotockiej
    20. Pazdur Katarzyna – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    21. Ropicka Paulina – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    22. Ślósarz Magdalena – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy

  • 2003/2004

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Bugaj Karol – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    2. Ciaputa Paweł – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    3. Czarnota Ewelina – klasa saksofonu Jacka Poręby
    4. Deja Szymon – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    5. Grabowska Katarzyna – klasa fletu Wiesława Suruło
    6. Hajduk Edyta – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    7. Hajduk Kinga – klasa gitary Moniki Basisty
    8. Kaleta Barbara – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    9. Kolad Szczepan – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    10. Korzeń Tomasz – klasa klarnetu Jacka Poręby
    11. Korzeń Zbigniew – klasa akordeonu Janiny Rozum
    12. Piwowarczyk Renata – klasa fletu Wiesława Suruło

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Bartnikowska Alicja – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    2. Dzieża Klaudia – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    3. Gładysz Agnieszka – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    4. Hodurek Klaudia – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    5. Kołacz Ewelina – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    6. Kudłacz Łukasz – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    7. Leśniak Wojciech – klasa akordeonu Janiny Rozum
    8. Prokocka Gabriela – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    9. Prośniak Przemysław – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Stępniowska Justyna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    11. Żaba Elżbieta – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    12. Żaba Małgorzata – klasa fortepianu Teresy Kęsek

  • 2004/2005

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Bulas Małgorzata – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    2. Druzgała Dominik – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    3. Jasek Sylwester – klasa puzonu Andrzeja Moskala
    4. Kaleta Anna – klasa fletu Wiesława Suruło
    5. Kulig Krzysztof – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    6. Oskwarek Florian – klasa gitary Kazimierza Prokockiego

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Dominik Teresa – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    2. Fiedurek Małgorzata – klasa gitary Moniki Basisty
    3. Frączek Karolina – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    4. Górecka Małgorzata – klasa fletu Wiesława Suruło
    5. Górecki Łukasz – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    6. Grabowski Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    7. Helińska Kamila – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    8. Helińska Magdalena – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    9. Hodurek Maciej – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    10. Kowalczyk Agnieszka – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    11. Kowalczyk Szymon – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    12. Kus Aleksandra – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    13. Mleczek Barbara – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    14. Muta Barbara – klasa skrzypiec Franciszka Koćmy
    15. Muta Katarzyna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    16. Norek Mateusz – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    17. Nosal Kamil – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    18. Piotrowicz Ewelina – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    19. Pitala Anna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    20. Płatek Adam – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    21. Polak Aleksandra – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    22. Rapacz Karol – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    23. Szabłowska Natalia – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    24. Szczepaniec Dawid – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    25. Szczepaniec Paulina – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    26. Twardosz Karolina – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    27. Wodniak Maria – klasa gitary Moniki Basisty

  • 2005/2006

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Bruzda Kinga – klasa saksofonu Jacka Poręby
    2. Flaga Anna – klasa fletu Wiesława Suruło
    3. Gracz Maria – klasa gitary Moniki Basisty
    4. Hebda Marcelian – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    5. Hodurek Bartłomiej – klasa akordeonu Janiny Rozum
    6. Jędrysek Michał – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    7. Kaczor Arkadiusz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    8. Kęsek Agnieszka – klasa akordeonu Janiny Rozum
    9. Lichoń Mateusz – klasa saksofonu Jacka Poręby
    10. Maj Piotr – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    11. Maślerz Mariusz – klasa saksofonu Jacka Poręby
    12. Piwowarczyk Dominik – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    13. Puto Sabina – klasa fletu Wiesława Suruło
    14. Sąda Renata – klasa fletu Wiesława Suruło
    15. Sraga Anna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    16. Śmigla Sławomir – klasa saksofonu Jacka Poręby
    17. Wach Adam – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Ambroży Gabriela – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    2. Baran Marek – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    3. Ćwierz Agnieszka – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    4. Dziadkowiec Piotr – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    5. Gomulak Maja – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    6. Jabłońska Magdalena – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    7. Kaleta Anna – klasa skrzypiec Izabeli Wota
    8. Kozioł Gabriela – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    9. Łopata Mariola – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    10. Oleś Katarzyna – klasa saksofonu Jacka Poręby
    11. Oleś Katarzyna – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    12. Polak Aneta – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    13. Przęczek Dawid – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    14. Rozum Seweryn – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    15. Słysz Mateusz – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    16. Stefańska Zuzanna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    17. Szydlak Iwona – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    18. Wielgus Matylda – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały

  • 2006/2007

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Brzezicki Dariusz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    2. Cygal Weronika – klasa gitary Moniki Basisty
    3. Druzgała Magdalena – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    4. Dudzik Joanna – klasa gitary Moniki Basisty
    5. Jakubowska Ewelina – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    6. Jamrozik Dominik – klasa akordeonu Janiny Rozum
    7. Jarząbek Natalia – klasa fletu Marty Murzyn
    8. Knapik Angelika – klasa gitary Moniki Basisty
    9. Pitek Kornelia – klasa saksofonu Jacka Poręby
    10. Piwowarczyk Sylwester – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    11. Piwowarski Przemysław – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    12. Przybył Paulina – klasa gitary Moniki Basisty
    13. Słonina Dominik – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    14. Słonina Mateusz – klasa puzonu Andrzeja Moskala
    15. Wandas Marcel – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    16. Wyka Daniel – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    17. Wyka Magdalena – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Batko Angelika – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    2. Blak Kinga – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Bujas Monika – klasa fletu Marty Murzyn
    4. Burtan Barbara – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Dąbrowa Sonia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    6. Deja Katarzyna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    7. Fornalik Justyna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    8. Grabowska Iwona – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    9. Hodurek Elżbieta – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    10. Hołoś Adam – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    11. Jaromin Justyna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    12. Kucała Izabela – klasa fletu Marty Murzyn
    13. Kus Krzysztof – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    14. Mac Barbara – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    15. Marcowska Eliza – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    16. Mleczek Katarzyna – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    17. Pitala Paulina – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    18. Pitek Klaudia – klasa fletu Marty Murzyn
    19. Skałka Grzegorz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    20. Słowik Justyna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    21. Suder Radosław – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    22. Urbańczyk Tomasz – klasa akordeonu Janiny Rozum
    23. Wierzba Agata – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    24. Wójcik Dawid – klasa gitary Moniki Basisty
    25. Zapotoczna Justyna – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały

  • 2007/2008

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Bednarz Bartłomiej – klasa gitary Moniki Basisty
    2. Cyrek Agnieszka – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Dominik Piotr – klasa saksofonu Jacka Poręby
    4. Franczyk Piotr – klasa akordeonu Janiny Rozum
    5. Hajduk Daria – klasa saksofonu Jacka Poręby
    6. Kmiecik Stanisław – klasa klarnetu Jacka Poręby
    7. Kruźlak Alicja – klasa fletu Marty Murzyn
    8. Miarczyński Jakub – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    9. Stalmach Marek – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    10. Surlas Laura – klasa akordeonu Janiny Rozum
    11. Szafraniec Krzysztof – klasa gitary Moniki Basisty
    12. Szydlak Wojciech – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    13. Wątor Mateusz – klasa saksofonu Jacka Poręby
    14. Werner Dawid – klasa perkusji Beaty Wilewskiej

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Boczkaja Karolina – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    2. Bujas Jolanta – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    3. Burtan Anna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    4. Ćwierz Katarzyna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    5. Dańda Anna – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    6. Dobosz Paulina – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    7. Dyrda Karolina – klasa fortepianu Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    8. Flaga Urszula – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    9. Hodurek Natalia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    10. Jasek Sylwia – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    11. Kosek Małgorzata – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    12. Kowalczyk Robert – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    13. Nowak Elżbieta – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    14. Ogrodny Katarzyna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    15. Podsiadło Emilia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    16. Sojka Maciej – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    17. Surlas Klaudia – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    18. Wioch Angelika – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej

  • 2008/2009

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Brzezicka Anna – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    2. Brzezicka Małgorzata – klasa saksofonu Jacka Poręby
    3. Cholewa Paweł – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    4. Dzidek Jakub – klasa saksofonu Jacka Poręby
    5. Fijał Iwona – klasa fletu Marty Murzyn
    6. Gubała Natalia – klasa gitary Moniki Basisty
    7. Joniec Tomasz – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    8. Kabaja Monika – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    9. Kaczor Wiktor – klasa puzonu Andrzeja Moskala
    10. Koziołek Kamil – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    11. Kucała Aleksandra – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    12. Kurowski Szymon – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    13. Polaniak Małgorzata – klasa fletu Ewy Tupik
    14. Repeć Radosław – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    15. Rokicki Krzysztof – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    16. Ryś Beata – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    17. Skałka Andrzej – klasa akordeonu Janiny Rozum
    18. Stalmach Sylwia – klasa gitary Moniki Basisty
    19. Szafraniec Konrad – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    20. Szafraniec Ksenia – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    21. Talaga Joanna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    22. Wójcik Adrian – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Baran Karolina – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    2. Bartnikowski Tomasz – klasa gitary Moniki Basisty
    3. Biel Mikołaj – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    4. Biela Alicja – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    5. Bugajska Arleta – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    6. Burtan Witold – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    7. Cholewa Justyna – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    8. Cichoń Paulina – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    9. Janusz Joanna – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    10. Kowalik Mariola – klasa akordeonu Janiny Rozum
    11. Kozioł Luiza – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    12. Maniecka Monika – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    13. Mleczek Mariola – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    14. Norek Patrycja – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    15. Oramus Agnieszka – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    16. Radwan Joanna – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    17. Ruśkowska Maria – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    18. Soczówka Maria – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    19. Stalmach Diana – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    20. Ścibor Monika – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    21. Turek Katarzyna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    22. Woźniak Karolina – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    23. Wyka Weronika – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    24. Zalewska Ewa – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza

  • 2009/2010

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Bochnia Szymon – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Braś Klaudia – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Chlebda Renata – klasa akordeonu Janiny Rozum
    4. Cieśla Paulina – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    5. Cieżak Szymon – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    6. Dąbrowa Kamil – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    7. Drabik Mateusz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    8. Dudzik Mateusz – klasa akordeonu Janiny Rozum
    9. Góralik Emilia – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Lenart Ewelina – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    11. Maślerz Edyta – klasa akordeonu Janiny Rozum
    12. Motyka Edyta – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    13. Nechajewicz Sławomir – klasa saksofonu Jacka Poręby
    14. Skałka Wojciech – klasa saksofonu Jacka Poręby
    15. Stopkiewicz Agnieszka – klasa fletu Marty Murzyn

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Basista Bartłomiej – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    2. Chalota Maria – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    3. Dudek Katarzyna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    4. Dybczak Michał – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    5. Góralik Ewelina – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    6. Góralik Paulina – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    7. Kuc Julia – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    8. Niewitała Maria – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    9. Pacek Elżbieta – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    10. Sikora Karolina – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    11. Skóra Daniel – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    12. Suder Aleksandra – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    13. Wołek Radosław – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    14. Zięba Dawid – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej

  • 2010/2011

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Dudzik Magdalena – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Dziadkowiec Michał – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    3. Gawronek Konrad – klasa akordeonu Janiny Rozum
    4. Grabek Daria – klasa fletu Marty Murzyn
    5. Grabowska Justyna – klasa gitary Moniki Basisty
    6. Hajduk Karol – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    7. Jodłowski Wiktor – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    8. Małota Andrzej – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    9. Mizera Michał – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    10. Nykiel Anna – klasa fletu Marty Murzyn
    11. Pustelnik Bogusława – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    12. Rapacz Sylwia – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    13. Ryś Anna – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    14. Stopka Krystian – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    15. Święch Natalia – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    16. Turcza Magdalena – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    17. Tylek Justyna – klasa akordeonu Janiny Rozum
    18. Wilk Olaf – klasa trąbki Andrzeja Moskala

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Bochenek Kaja – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    2. Ciaputa Dominika – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    3. Kus Edyta – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    4. Mazurek Marcin – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    5. Miętka Karina – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    6. Paś Patrycja – klasa gitary Moniki Basisty
    7. Rozum Maksymilian – klasa fletu Marty Murzyn
    8. Sari Zuzanna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    9. Teper Patrycja – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    10. Tyrawa Barbara – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    11. Zalewski Piotr – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    12. Zapotoczny Konrad – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    13. Zapotoczny Krystian – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    14. Żądło Magdalena – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej

  • 2011/2012

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Dobosz Maciej – klasa akordeonu Janiny Rozum
    2. Kaczmarczyk Anita – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    3. Leśniak Jarosław – klasa saksofonu Jacka Poręby
    4. Nenko Bartłomiej – klasa akordeonu Aureli Bogackiej Prokockiej
    5. Płoskonka Dominik – klasa puzonu Andrzeja Moskala
    6. Repeć Katarzyna – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    7. Ryś Justyna – klasa saksofonu Jacka Poręby
    8. Serafin Albert – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    9. Słowiak Bartłomiej – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Szlachetka Angelika – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    11. Talarek Daniel – klasa akordeonu Aureli Bogackiej Prokockiej
    12. Włodarczyk Faustyna – klasa klarnetu Jacka Poręby
    13. Zapała Angelika – klasa fletu Marty Murzyn

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Bała Justyna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    2. Bochenek Karol – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    3. Cegielski Rafał – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    4. Cichoń Łukasz – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    5. Dmytrzyk Agata – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    6. Drabik Daniel – klasa akordeonu Aureli Bogackiej Prokockiej
    7. Drabik Joanna – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    8. Dybczak Małgorzata – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    9. Jeż Brygida – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    10. Jeż Viktoria – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    11. Kęsek Anna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    12. Klimas Milena – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    13. Kocan Dominika – klasa fortepianu Ewy Boryczko
    14. Kosek Karol – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    15. Majczyk Jan – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    16. Nalepa Magdalena – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    17. Panuś Klaudia – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    18. Prośniak Norbert – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    19. Rapacz Aleksandra – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    20. Serafin Sylwia – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    21. Spórna Artur – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    22. Sroka Sylwia – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    23. Talaga Aneta – klasa fortepianu Ewy Boryczko

  • 2012/2013

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Basista Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    2. Dobek Adam – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    3. Gołąb Jakub – klasa akordeonu Janiny Rozum
    4. Korzeń Anna – klasa gitary Moniki Basisty
    5. Kurowska Gabriela – klasa fletu Marty Urban
    6. Leśniak Artur – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    7. Majczyk Joanna – klasa gitary Moniki Basisty
    8. Mirochna Agata – klasa akordeonu Janiny Rozum
    9. Mirochna Bogumiła – klasa gitary Moniki Basisty
    10. Nalepa Barbara – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    11. Pajka Przemysław – klasa saksofonu Jacka Poręby
    12. Pieron Arleta – klasa klarnetu Jacka Poręby
    13. Sadowski Kamil – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    14. Siemieniec Marzena – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    15. Skolarus Daniel – klasa saksofonu Jacka Poręby
    16. Soczówka Maria – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    17. Stożek Elżbieta – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    18. Ślęczka Anna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    19. Talaga Lidia – klasa gitary Moniki Basisty
    20. Włodarczyk Marta – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    21. Wronka Daniel – klasa puzonu Andrzeja Moskala

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Dudzik Weronika – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    2. Firek Katarzyna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    3. Hajduk Sandra – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    4. Jachymczak Hanna – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    5. Kasperczyk Danuta – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    6. Klimas Nina – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    7. Kosakowska Małgorzata – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    8. Leśniak Kamila – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    9. Nowak Hanna – klasa gitary Moniki Basisty
    10. Podmokły Natalia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    11. Rekucki Marcin – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    12. Rogowiec Aleksandra – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    13. Ryś Karolina – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    14. Solarz Monika – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    15. Stalmach Konrad – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    16. Staszczak Antoni – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    17. Szczepanik Julia – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    18. Zalewska Emilia – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    19. Żądło Emilia – klasa fortepianu Moniki Szymskiej

  • 2013/2014

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Brzezicki Grzegorz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    2. Domarecki Adrian – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Domarecki Daniel – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    4. Gawronek Klaudia – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    5. Górni Dawid – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    6. Hanusiak Aleksandra – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    7. Jędrocha Kamil – klasa gitary Moniki Basisty
    8. Kulka Michał – klasa saksofonu Jacka Poręby
    9. Leszczyńska Weronika – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    10. Mikołajczyk Nina – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    11. Mleczek Adrian – klasa saksofonu Jacka Poręby
    12. Słowiak Monika – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    13. Włoch Tomasz – klasa akordeonu Janiny Rozum
    14. Wnęk Michał – klasa saksofonu Jacka Poręby

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Biela Natalia – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    2. Chalota Jan – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    3. Fikas Karolina – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    4. Firek Franciszek – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    5. Jodłowska Barbara – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    6. Konieczny Filip – klasafortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    7. Kuc Dominika – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    8. Mistarz Izabela – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    9. Miśko Jagoda – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    10. Pitala Maria – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    11. Piwowarczyk Julia – klasafortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    12. Smok Patrycja – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    13. Stachura Szymon – klasa akordonu Janiny Rozum
    14. Stasiak Milena – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    15. Szczurek Sebastian – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    16. Szwajca Katarzyna – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    17. Talarek Izabela – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    18. Twardowicz Angelika – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas

  • 2014/2015

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Brzezicki Michał – klasa saksofonu Jacka Poręby
    2. Burtan Honorata – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    3. Foranlik Grzegorz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    4. Kruk Grzegorz – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    5. Oskawerk Dominik – klasa akordeonu Janiny Rozum
    6. Rozum Maksymilian – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    7. Szymska Alicja – klasa gitary Moniki Basisty
    8. Talaga Paweł – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    9. Trybała Kacper – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    10. Ulamniec Filip – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    11. Wilk Olga – klasa saksofonu Jacka Poręby

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Batko Natalia – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    2. Burkat Brygida – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    3. Cienkosz Gabriela – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    4. Gąsienica Mikołajczyk Hubert – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    5. Kaczmarczyk Weronika – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    6. Kazanowska Julia – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    7. Kęsek Weronika – klasa gitary Moniki Basisty
    8. Kosek Bartłomiej – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    9. Kozaczyk Natalia – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    10. Latosiewicz Julia – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    11. Leśniak Krzysztof – klasa akordeonu Janiny Rozum
    12. Majewska Maria – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    13. Malina Joanna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    14. Mirochna Beata – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    15. Nieckula Jolanta – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    16. Niewalda Maria – klasa forrtepianu Elżbiety Leśniak
    17. Ostafin Tomasz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    18. Przała Julita – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    19. Raczek Hubert – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    20. Serafin Natalia – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    21. Sikora Edyta – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    22. Skóra Jagoda – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    23. Słowiak Adrian – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    24. Solarz Justyna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    25. Wójcik Natalia – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    26. Zborowska Weronika – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak

  • 2015/2016

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Fornalik Edyta – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    2. Fornalik Piotr – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    3. Gorączko Natalia – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    4. Haza Jan – klasa akordeonu Janiny Rozum
    5. Kania Julia – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    6. Kisielewska Patrycja – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    7. Kwaśniewski Hubert – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    8. Leńczowska Weronika – klasa saksofonu Jacka Poręby
    9. Luberda Wojciech – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    10. Marczyk Michał – klasa klarnetu Jacka Poręby
    11. Pieczara Laura – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    12. Sałach Justyna – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    13. Sikora Bartłomiej – klasa saksofonu Jacka Poręby
    14. Surowiec Julia – klasa gitary Moniki Basisty
    15. Szymska Anna – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    16. Zborowski Patryk – klasa saksofonu Jacka Poręby
    17. Zięba Tomasz – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Bergel Agnieszka – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    2. Brzezicki Piotr – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    3. Bugajska Amelia – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    4. Burtan Emilia – klasa skrzypiec Agaty Półtorak
    5. Czernecki Jakub – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    6. Domarecka Aneta – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    7. Gancarz Zofia – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    8. Gaweł Aleksandra – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    9. Hachlica Natalia – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    10. Niepsuj Krzysztof – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    11. Olejniczak Jan – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    12. Panuś Aleksadra – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    13. Papierz Marta – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    14. Pieron Kamil – klasa akordeonu Janiny Rozum
    15. Reklińska Julita – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    16. Salawa Dawid – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    17. Suder Katarzyna – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    18. Uziel Nikola – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej Fikas
    19. Wilk Maria – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    20. Wójcik Gabriel – klasa fortepianu Ewy Niewaldy

  • 2016/2017

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Czarnota Izabela – klasa saksofonu Jacka Poręby
    2. Hajduk Patryk – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    3. Jędrocha Dawid – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    4. Kaczorowska Zuzanna – klasa fletu Katarzyny Wojszczyk
    5. Kołodziejczyk Magdalena – klasa fletu Katarzyny Wojszczyk
    6. Kucała Honorata – klasa saksononu Jacka Poręby
    7. Kucała Konrad – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    8. Kulpa Ludmiła – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    9. Lorek Piotr – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Matlak Bartłomiej – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    11. Oleksy Maria – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    12. Pasiowiec Daniel – klasa gitary Moniki Basisty
    13. Proszek Tomasz – klasa puzonu Andrzeja Moskala
    14. Sala Michał – klasa gitary Moniki Basisty
    15. Ulman Julia – klasa saksofonu Jacka Poręby
    16. Zygmunt Konrad – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    17. Żądło Alicja – klasa gitary Moniki Basisty

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Basista Michał – klasa fortepianu Jarosława Olszewskiego
    2. Bukowska Zuzanna – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    3. Burda Łukasz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    4. Burtan Sabina – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    5. Gąsienica Mikołajczyk Aleksander – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    6. Głowacki Bartosz – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    7. Goc Joanna – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    8. Gumularz Maria – klasa fortepianu Anny Kusińskiej Gablankowskiej
    9. Hanusiak Krzysztof – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    10. Jędrzejowska Urszula – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    11. Kowalczyk Gabriela – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    12. Lachowicz Jan – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    13. Legieć Norbert – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    14. Mazurek Julia – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    15. Mistarz Wiktoria – klasa skrzypiec Agnieszki Tyrały
    16. Nowak Ignacy – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    17. Piwowarczyk Małgorzata – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    18. Repeć Przemysław – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    19. Skowronek Ludwik – klasa akordeonu Janiny Rozum
    20. Sraga Gabriela – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    21. Tyrała Jakub – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    22. Wyskoczyńska Martyna – klasa perkusji Beaty Wilewskiej

  • 2017/2018

    Czteroletni cykl nauczania
    1. Burda Aleksandra – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    2. Cegielska Agnieszka – klasa fletu Natalli Jarząbek
    3. Cież Michał – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    4. Depta Kinga – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    5. Gracz Anna – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    6. Gracz Joanna – klasa fletu Natalii Jarząbek
    7. Kalita Szymon – klasa saksofonu Jacka Poręby
    8. Kurowska Karolina – klasa saksofonu Jacka Poręby
    9. Leśniak Filip – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Maciejczyk Dominik – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    11. Pieczara Daniel – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    12. Sałach Joanna – klasa klarentu Piotra Skupniewicza
    13. Skóra Jakub – klasa gitary Moniki Basisty
    14. Słowiak Edyta – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    15. Słowiak Karolina – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej Prokockiej
    16. Świerczyńska Wiktoria – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    17. Włodarczyk Emilia – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    18. Wójcik Tomasz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    19. Wydra Jakub – klasa saksofonu Jacka Poręby
    20. Zlezarczyk Justyna – klasa saksofonu Jacka Poręby

    Sześcioletni cykl nauczania
    1. Bieniek Julia – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    2. Cegielski Tomasz – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    3. Jaśkowiec Jan – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    4. Kulig Zofia – klasa skrzypice Łukasza Antkiewicza
    5. Majka Jakub – klasa akordeonu Janiny Rozum
    6. Majka Julia – klasa gitary Moniki Basisty
    7. Mielecka Natalia – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    8. Miśko Hanna – klasa fortepianu Marta Jabłońska
    9. Mucha Dawid – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Olejniczak Sara – klasa fletu Natalii Jarząbek
    11. Serafin Magdalena – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    12. Trybała Jeremi – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    13. Ulmaniec Antoni – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    14. Wójcik Anna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza

  • 2018/2019

    Czteroletni cykl nauczania

    1. Bałucka Izabel – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    2. Dominiak Wiktoria – klasa gitary Andrzeja Piotrowskiego
    3. Fugiel Tomasz – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    4. Hajduk Jakub – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    5. Jarząbek Martyna – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    6. Matoga Magdalena – klasa akordeonu Janiny Rozum
    7. Nowak Weronika – klasa saksofonu Jacka Poręby
    8. Orzechowski Wiktor – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    9. Pachoń Natalia – klasa gitary Andrzeja Piotrowskiego
    10. Piątek Daria – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    11. Pietrzak Izabela – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    12. Pietrzyk Szymon – klasa gitary Kazimierza Prokockiego
    13. Serafin Michał – klasa trąbki Andrzeja Moskala
    14. Skolarus Gabriela – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza
    15. Szczepkowska Natalia – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    16. Zając Radosław – klasa gitary Kazimierza Prokockiego

    Sześcioletni cykl nauczania

    1. Basista Anna – klasa fortepianu Jarosława Olszewskiego
    2. Bednarz Piotr – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    3. Burtan Kryspin – klasa akordeonu Janiny Rozum
    4. Ciężarek Anna – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    5. Głowacki Krzysztof – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    6. Gracz Paulina – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    7. Gumularz Marta – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    8. Kalemba Oliwia – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    9. Knapczyk Mateusz – klasa gitary Andrzeja Piotrowskiego
    10. Kuc Wiktoria – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    11. Kus Anna – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    12. Leśniak Weronika – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    13. Luberda Aleksandra – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    14. Mirek Magdalena – klasa skrzypiec Magdaleny Odrzywołek
    15. Nowak Jagoda – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    16. Obajtek Maja – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    17. Ostafin Nikola – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    18. Piwowarczyk Magdalena – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    19. Sala Wiktoria – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    20. Sekuła Joanna – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    21. Skowronek Jadwiga – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    22. Wątor Anna – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    23. Węgrecka Dominika – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    24. Wójcik-Jackowska Gloria – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    25. Wójcik-Jackowska Gracja – klasa fortepianu Ewy Niewaldy

  • 2019/2020

    Czteroletni cykl nauczania

    1. Balinka Dawid – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    2. Biedka Wiktoria – klasa akordeonu Janiny Rozum
    3. Ciaputa Julia – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    4. Furtak Karol – klasa akordeonu Janiny Rozum
    5. Hanusiak Małgorzata – klasa akordeonu Aurelii Bogackiej-Prokockiej
    6. Hanusiak Michał – klasa saksofonu Jacka Poręby
    7. Luberda Matylda – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    8. Oskwarek Weronika – klasa saksofonu Jacka Poręby
    9. Paluch Natalia – klasa fletu Aleksandry Pytlarskiej
    10. Pieczara Damian – klasa perkusji Beaty Wilewskiej
    11. Suder Zofia – klasa wiolonczeli Radosława Bukały
    12. Woźnica Arkadiusz – klasa saksofonu Jacka Poręby
    13. Żądło Emilia – klasa klarnetu Piotra Skupniewicza

    Sześcioletni cykl nauczania

    1. Cegielska Katarzyna – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    2. Cegielska Kinga – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    3. Cegielska Patrycja – fortepian Ewy Niewaldy
    4. Dorocka Olga – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    5. Dziga Barbara – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    6. Górnik Katarzyna – klasa fortepianu Agnieszki Tyrały
    7. Jasek Tomasz – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    8. Juszkiewicz Emilia – klasa fortepianu Teresy Kęsek
    9. Kasprzycki Tomasz – klasa akordeonu Janiny Rozum
    10. Klimas Ewa – klasa skrzypiec Jolanty Antkiewicz
    11. Kosakowska Anna – klasa fortepiany Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    12. Kucharska Hanna – klasa fortepiany Anny Kusińskiej-Gablankowskiej
    13. Majka Emilia – klasa gitary Moniki Basisty
    14. Maślanka Andrzej – klasa fortepianu Marty Jabłońskiej
    15. Ostafin Zuzanna – klasa skrzypiec Tomasza Pawlaka
    16. Pietrzak Zofia – klasa fortepianu Ewy Niewaldy
    17. Słowiak Laura – klasa skrzypiec Magdaleny Odrzywołek
    18. Sraga Alicja – klasa fortepianu Ewy Boryczki
    19. Stawowy Norbert – klasa skrzypiec Łukasza Antkiewicza
    20. Szymula Franciszek – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    21. Topcagić Wiktoria – klasa fortepianu Urszuli Domareckiej-Fikas
    22. Węgrecka Magdalena – klasa fortepianu Moniki Szymskiej
    23. Wiśnicz Natalia – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak
    24. Zięba Amelia – klasa gitary Moniki Basisty
    25. Żądło Wiktoria – klasa fortepianu Elżbiety Leśniak