Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach

  1. Grupa I
     
    I MIEJSCE

    Wojciech Klag
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego 
    w Krakowie
     
    II MIEJSCE

    Mikołaj Siciak
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza
    w Krakowie
    Piotr Łężniak
    Szkoła Muzyczna I i II st. im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie
     
    III MIEJSCE

    Aleksandra Paśko
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu
    Emilia Mrugała
    Gminna Szkoła Muzyczna I st. w Kluczborku
    Oliwia Frączek-Warias
    Szkoła Muzyczna I st. w Skawinie
     
    WYRÓŻNIENIE

    Stanisław Marszał
    Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. Krzysztofa Komedy w Bibicach
    Igor Skwarczyński
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu
     
     
    Grupa II

    I MIEJSCE

    Bruno Bert
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego
    w Krakowie
     
    II MIEJSCE

    Maksymilian Myłek
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka  Chopina w Jarosławiu
    Jakub Olma
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego
    w Krakowie
     
    III MIEJSCE

    Adrian Dziadek
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu
    Paweł Kaczmarczyk
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Oleśnie
     
    WYRÓŻNIENIE

    Kamil  Baś
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego
    w Krakowie
    Łukasz Burda
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ludomira Różyckiego  w Myślenicach
    Antoni Ignaszak
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza
    w Krakowie
    Bartłomiej Szaron
    Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce


    Grupa III

    I MIEJSCE

    Dominik Szlapański
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu
     
    II MIEJSCE

    nie przyznano
     
    III MIEJSCE

    Jan Cichy
    Szkoła Muzyczna I i II st. im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie
    Szymon Kansy
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Oleśnie
     
    WYRÓŻNIENIE

    nie przyznano


  1. PTTK Myślenice
    ul. Zdrojowa 1
    32-400 Myślenice
    Tel. 12 272 07 35
     
    Kamienne Schodki Pensjonat
    ul. Parkowa 46
    32-400 Myślenice
    Tel. 12 272 21 20
     
    Pokoje Gościnne POD BRZOZĄ
    ul. Parkowa 1
    32-400 Myślenice
    Tel. 12 272 06 21
     
    Krystyna i Jan Sikora
    ul. Parkowa 10
    32-400 Myślenice
    Tel. 12 272 03 53
     
     
    Blac & White
    ul. Leśna 1
    32-400 Myślenice
    Tel.12 272 00  81

  1. Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach uprzejmie informuje, że dnia 18 maja 2016 roku odbędą się w naszej szkole IV Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia pod patronatem Pani Jolanty Chliszcz - Wizytatora Regionu Krakowskiego i honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pana Macieja Ostrowskiego.
    W ramach konfrontacji przewidziane są przesłuchania konkursowe i warsztaty dla uczestników
    i nauczycieli.
    Szczegóły w Regulaminie Konkursu.
     
    Zgłoszenia uczniów, wypełnione komputerowo w formie umożliwiającej kopiowanie tekstu, oraz potwierdzenie wpłaty należy przesłać do dnia 27 kwietnia 2016 roku
    na adres: sekretariatpsm@op.pl  w tytule wpisując „Konfrontacje ”.
     
    Wpisowe w wysokości 80 zł. prosimy wpłacać na konto:
    Stowarzyszenie Pomocy Szkole MAŁOPOLSKA – SPOŁECZNY KOMITET
    przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Myślenicach
    Bank BNP PARIBAS - Oddział Myślenice
    31 1600 1462 0008 4787 5709 7001
    z dopiskiem „Konfrontacje”
    Wpisowe nie podlega zwrotowi.

    UWAGA!: W związku z pytaniami zostały dopisane wyjaśnienia wykonawcze w utworach obowiązkowych - Gr. "I", "II"

    Nuty dla Grupy I
    Nuty dla Grupy II
    Nuty dla Grupy III

  1. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia reportażu z III Myślenickich Konfrontacji Perkusyjnych:
    http://www.myslenice-itv.pl/iii-myslenickie-konfrontacje-perkusyjne-myslenice-2014/

  1. LAUREACI III MYŚLENICKICH KONFRONTACJI PERKUSYJNYCH
     
    Grupa I
     
    I MIEJSCE
    Maksymilian Myłek
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu/
    Vasyl Voytovych
    /Muzychna Szkola nr 6 we Lwowie/
     
    II MIEJSCE
    Bruno Bert
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
    Paweł Kaczmarczyk
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Oleśnie/
     
    III MIEJSCE
    Jakub Piela
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Żywcu/
     
    WYRÓŻNIENIE
    Feliks Bobrzyńśki
    /Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Krakowie/
    Łukasz Burda
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach/
    Piotr Grzyb
     /Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie/
    Karol Krechowiecki
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu/
    Jakub Olma
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
    Maciej Wójtowicz
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
     
     
    Grupa II
     
    I MIEJSCE
    Mateusz Kopiński  
    /Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku/

    III MIEJSCE
    Edyta Fornalik
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach/
     
    WYRÓŻNIENIE
    Karol Żmija
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach/
     
    Grupa III
     
    I MIEJSCE
    Jan Pieniążek
    /Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej/
     
    II MIEJSCE
    Mikołaj Botor
    /Ogólnokształcąca Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie/
     
    III MIEJSCE
    Przemysław Czado
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Fryderyka Chopina  w Jarosławiu/
     
    WYRÓŻNIENIE
    Antoni Sobaniec
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
    Jan Łukasik
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Tarnowie/
     
    Grupa IV
     
    II MIEJSCE
    Grzegorz Fornalik
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach/
     

    OSOBOWOŚĆ III MYŚLENICKICH KONFRONTACJI PERKUSYJNYCH
     
    Mateusz Kopiński
    /Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku/
     


     
    Uczestników oceniało Jury w składzie:
     
    prof. Grzegorz Jurczyk - Przewodniczący
    Akademia Muzyczna w Bydgoszczy
     
    prof. Jorge Valcarcel

    Akademia Sztuki w Szczecinie 
     
    ad. Stanisław Welanyk

    Akademia Muzyczna w Krakowie
     
    st. wykł. Beata Wilewska - Sekretarz

    Akademia Muzyczna w Krakowie
    PSM I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach

Nieobecni nauczyciele:

K. Wojszczyk: 05.12-07.12
J. Poręba: 09.12-13.12