Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach

  1. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia reportażu z III Myślenickich Konfrontacji Perkusyjnych:
    http://www.myslenice-itv.pl/iii-myslenickie-konfrontacje-perkusyjne-myslenice-2014/

  1. LAUREACI III MYŚLENICKICH KONFRONTACJI PERKUSYJNYCH
     
    Grupa I
     
    I MIEJSCE
    Maksymilian Myłek
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu/
    Vasyl Voytovych
    /Muzychna Szkola nr 6 we Lwowie/
     
    II MIEJSCE
    Bruno Bert
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
    Paweł Kaczmarczyk
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Oleśnie/
     
    III MIEJSCE
    Jakub Piela
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Żywcu/
     
    WYRÓŻNIENIE
    Feliks Bobrzyńśki
    /Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Krakowie/
    Łukasz Burda
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach/
    Piotr Grzyb
     /Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie/
    Karol Krechowiecki
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu/
    Jakub Olma
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
    Maciej Wójtowicz
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
     
     
    Grupa II
     
    I MIEJSCE
    Mateusz Kopiński  
    /Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku/

    III MIEJSCE
    Edyta Fornalik
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach/
     
    WYRÓŻNIENIE
    Karol Żmija
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach/
     
    Grupa III
     
    I MIEJSCE
    Jan Pieniążek
    /Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku Białej/
     
    II MIEJSCE
    Mikołaj Botor
    /Ogólnokształcąca Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie/
     
    III MIEJSCE
    Przemysław Czado
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Fryderyka Chopina  w Jarosławiu/
     
    WYRÓŻNIENIE
    Antoni Sobaniec
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie/
    Jan Łukasik
    /Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Tarnowie/
     
    Grupa IV
     
    II MIEJSCE
    Grzegorz Fornalik
    /Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach/
     

    OSOBOWOŚĆ III MYŚLENICKICH KONFRONTACJI PERKUSYJNYCH
     
    Mateusz Kopiński
    /Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku/
     


     
    Uczestników oceniało Jury w składzie:
     
    prof. Grzegorz Jurczyk - Przewodniczący
    Akademia Muzyczna w Bydgoszczy
     
    prof. Jorge Valcarcel

    Akademia Sztuki w Szczecinie 
     
    ad. Stanisław Welanyk

    Akademia Muzyczna w Krakowie
     
    st. wykł. Beata Wilewska - Sekretarz

    Akademia Muzyczna w Krakowie
    PSM I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach

  1. III Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne
    edycja międzynarodowa

    8 maja 2014
     
     
    Jury
     
    Przewodniczący – prof. Grzegorz Jurczyk
    Akademia Muzyczna w Bydgoszczy
     
    prof. Jorge Valcarcel
    Akademia Sztuki w Szczecinie
     
    ad. Stanisław Welanyk
    Akademia Muzyczna w Krakowie
     
    Sekretarz – st. wykł. Beata Wilewska
    Akademia Muzyczna w Krakowie
    PSM I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach
     
     
     
    PLAN IMPREZY:
     
       8:00 –  9:00     –  próby w Sali Koncertowej  - grupa I
     
       9:00 – 10:45    –  rozpoczęcie, przesłuchania uczestników  - grupa I
    10:45 – 11:30     –  przerwa, próby w Sali Koncertowej dla grupy I
    11:30 – 12:45     –  przesłuchania uczestników - grupa I c.d.
    12:45 – 13:00     – przerwa, próby w Sali Koncertowej dla grupy IV
    13:00 – 13:30     – przesłuchania uczestników - grupa IV
    13:30 – 14:15     – przerwa, próby w Sali Koncertowej dla grupy II
    14:15 – 15:00     – przerwa, próby w Sali Koncertowej dla grupy III  
    15:00 – 16:15     – przesłuchania uczestników - grupa II
    16:15 – 16:30     – przerwa
    16:30 – 18:00     – przesłuchania uczestników - grupa III
    18:00 – 18:45     – przerwa
    18:45 – 19:15     – podsumowanie przesłuchań
    19:15                  – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
     
    Przypominamy, iż wszyscy uczestnicy przesłuchań zobowiązani są
            do dostarczenia kopii wykonywanych utworów w 4 egzemplarzach!!!

     
     
    Harmonogram przebiegu
    Konfrontacji Perkusyjnych

    Grupa I

    Występ Nazwisko i imię – szkoła
    9:00 – 10:45 1.Kaczmarczyk Paweł PSM I st. Olesno
    2. Burda Łukasz PSM I st. Myślenice
    3. Kaczor  Magdalena SM I st. Dobczyce
    4. Szaron Bartłomiej SM I st. Wieliczka
    5. Bobrzyński Feliks OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    6. Knapik Jan OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    7. Adamczyk Antoni OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    8. Wójtowicz Maciej OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9. Bert Bruno OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    10. Olma Jakub OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    11. Pniak Wiktor PSM I i II st. Wadowice
    12. Krechowiecki Karol PSM I st. Oświęcim
    Grupa I c.d
    Występ Nazwisko i imię – Szkoła
    11:30 – 12:45 13.Grzyb Piotr SM I st. Tarnów
    14.Piela Jakub PSM I st. Żywiec
    15.Jagodzińska Krystyna SM I st. Busko-Zdrój
    16.Janiak Marcel ZPSM Kielce
    17.Busiek Jakub PSM I st. Skarżysko-Kamienna
    18.Ślusarczyk Mateusz PSM I st. Skarżysko-Kamienna
    19.Voytovych Vasyl SM nr 6 Lwów
    20.Myłek Maksymilian PSM I st. Jarosław
    21.Jóźwiak Karol PSM I i II st. Płock
     
    Grupa IV
    Występ Nazwisko i imię – Szkoła  
    13:00 – 13:30
    1. Ciapa Fabian
    SM I st. Dobczyce  
    1. Załęcki Hubert
    SM I st. Busko-Zdrój  
    1. Fornalik Grzegorz
    PSM I st. Myślenice  
         
       
       
       
       
       
       
       
       
    Grupa II
    Występ Nazwisko i imię - Szkoła
    15:00 – 16:15
    1. Mańkowski Mikołaj
    PSM I i II st. Zamość
    1. Fornalik Edyta
    PSM I Myślenice
    1. Kopiński Mateusz
    SM I st. Brzesko
    1. Żmija Karol
    PSM I st. Wadowice
    1. Szydłowski Norbert
    PSM I st. Wadowice
    1. Pochopień Szczepan
    SM I st. Busko-Zdrój
    1. Wójcik Jakub
    SM przy ZSiP w Domosławicach filia w Gromniku
    1. Mikuła Julia
    PSM I st. Rzeszów
    1. Froń Szymon
    PSM I i II st. Stalowa Wola
     
     
     
    Grupa III
     
    Występ Nazwisko i imię – Szkoła
    16:30 – 18:00 1. Wołoszyn Antoni PSM I st. Głubczyce
    2. Nowak Łukasz PSM I st. Tarnowskie Góry
    3.Botor Mikołaj PSM I i II st. Chorzów
    4.Łukasik Jan OSM I st. Tarnów
    5.Schabowski Andrzej OSM I st. Tarnów
    6.Świerczek Michał OSM I st. Tarnów
    7.Sobaniec Antoni OSM I st. im.I.J. Paderewskiego Kraków
    8.Czado Przemysław PSM I st. Jarosław
    9.Wasilewski Józef ZPSM Przemyśl
    10. Gołojuch Ziemowit SM I i II st. im. B. Rutkowskiego Kraków
    11.Pieniążek Jan ZPSM Bielsko- Biała
     
     
     
     
     Plan prób w salach do ćwiczeń:
     
    Sala nr 27 – zestaw jazzowy
    8:00   Kaczmarczyk Paweł - PSM I st. Olesno
    8:10   Burda Łukasz – PSM I st. Myślenice
    8:20   Kaczor  Magdalena – SM Dobczyce
    8:30   Bobrzyński Feliks - OSM I st.IM. I.J. Paderewskiego  Kraków
    8:40   Knapik Jan - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    8:50   Adamczyk Antoni - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:00   Szaron Bartłomiej - SM I st. Wieliczka
    9:10   Wójtowicz Maciej - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:20   Bert Bruno - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:30   Olma Jakub - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:40   Pniak Wiktor - PSM I i II st. Wadowice
    9:50   Krechowiecki Karol - PSM I st. Oświęcim
    10:00 Grzyb Piotr - SM I st. Tarnów
    10:10 Piela Jakub - PSM I st. Żywiec
    10:20 Jagodzińska Krystyna - SM I st. Busko-Zdrój
    10:30 Janiak Marcel - ZPSM Kielce
    10:45 Ciapa Fabian - SM I st. Dobczyce
    11:00 Załęcki Hubert - SM I st. Busko-Zdrój
    11:15 Fornalik Grzegorz - PSM I st. Myślenice
    11:30 Busiek Jakub - PSM I st. Skarżysko-Kamienna
    11:40 Ślusarczyk Mateusz - PSM I st. Skarżysko-Kamienna
    11:50 Voytovych Vasyl - SM nr 6 Lwów
    12:00 Myłek Maksymilian - PSM I st. Jarosław
    12:10 Jóźwiak Karol - PSM I i II st. Płock
    12:20 Fornalik Edyta - PSM I Myślenice
    12:30 Kopiński Mateusz - SM I st. Brzesko
    12:40 Żmija Karol - PSM I st. Wadowice
    12:50 Szydłowski Norbert - PSM I st. Wadowice
    13:00 Mańkowski Mikołaj - PSM I i II st. Zamość
    13:10 Wójcik Jakub - SM przy ZSiP w Domosławicach filia w Gromniku
    14:15 Pochopień Szczepan - SM I st. Busko-Zdrój
    14:25 Froń Szymon - PSM I i II st. Stalowa Wola
    14:35 Mikuła Julia - PSM I st. Rzeszów
    14:45 Wołoszyn Antoni - PSM I st. Głubczyce
    15:00 Nowak Łukasz - PSM I st. Tarnowskie Góry
    15:15 Botor Mikołaj - PSM I i II st. Chorzów
    15:30 Łukasik Jan - OSM I st. Tarnów
    15:45 Schabowski Andrzej - OSM I st. Tarnów
    16:00 Świerczek Michał - OSM I st. Tarnów
    16:15 Sobaniec Antoni - OSM I st. im.I.J. Paderewskiego Kraków
    16:30 Czado Przemysław - PSM I st. Jarosław
    16:45 Wasilewski Józef - ZPSM Przemyśl
    17:00 Gołojuch Ziemowit - SM I i II st. im. B. Rutkowskiego Kraków
    17:15 Pieniążek Jan - ZPSM Bielsko- Biała
     
     
     
    Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian czasowych lub kolejności w harmonogramie.
    Uprzejmie prosimy o przybycie na 30 minut przed wyznaczonym terminem prób.

     
     
    Plan prób w salach do ćwiczeń:
    Sala nr 5 – marimba, wibrafon
    10:10 -10:20 Jagodzińska Krystyna SM I st. Busko Zdrój
    11:45 Ciapa Fabian - SM I st. Dobczyce
    12:00 Załęcki Hubert - SM I st. Busko-Zdrój
    12:15 – 12:30 Mańkowski Mikołaj - PSM I i II st. Zamość
    15:00- 15:15  Botor Mikołaj - PSM I i II st. Chorzów
    16:30 Gołojuch Ziemowit - SM I i II st. im. B. Rutkowskiego Kraków
    16:45 – 17:00 Pieniążek Jan - ZPSM Bielsko- Biała
     
     
     
    Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian czasowych lub kolejności w harmonogramie.
    Uprzejmie prosimy o przybycie na 30 minut przed wyznaczonym terminem prób.

     
     
    Plan prób w salach do ćwiczeń:
    Sala nr 31  – ksylofon
    7:50 Kaczmarczyk Paweł - PSM I st. Olesno
    8:00 Burda Łukasz  - PSM I st. Myślenice
    8:10 Kaczor  Magdalena - SM I st. Dobczyce
    8:20 Wójtowicz Maciej - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    8:30 Bert Bruno - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    8:40 Olma Jakub - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    8:50 Szaron Bartłomiej - SM I st. Wieliczka
    9:00 Bobrzyński Feliks - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:10 Knapik Jan - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:20 Adamczyk Antoni - OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków
    9:30 Pniak Wiktor - PSM I i II st. Wadowice
    9:40 Krechowiecki Karol - PSM I st. Oświęcim
    9:50 Grzyb Piotr - SM I st. Tarnów
    10:00 Piela Jakub - SM I st. Żywiec
    10:20 Janiak Marcel - ZPSM Kielce
    10:30 Busiek Jakub - PSM I st. Skarżysko-Kamienna
    10:40 Ślusarczyk Mateusz - PSM I st. Skarżysko-Kamienna
    11:20 Voytovych Vasyl - SM nr 6 Lwów
    11:30 Myłek Maksymilian - PSM I st. Jarosław
    11:40 Jóźwiak Karol - PSM I i II st. Płock
    12:25 Fornalik Grzegorz - PSM I st. Myślenice
    12:40 Fornalik Edyta - PSM I Myślenice
    12:50 Kopiński Mateusz - SM I st. Brzesko
    13:00 Żmija Karol - PSM I st. Wadowice
    13:10 Szydłowski Norbert - PSM I st. Wadowice
    13:20 Pochopień Szczepan - SM I st. Busko-Zdrój
    14:15 Wójcik Jakub - SM przy ZSiP w Domosławicach filia w Gromniku
    14:25 Mikuła Julia - PSM I st. Rzeszów
    14:35 Froń Szymon - PSM I i II st. Stalowa Wola
    14:45 Łukasik Jan - OSM I st. Tarnów
    15:00 Schabowski Andrzej - OSM I st. Tarnów
    15:15 Świerczek Michał - OSM I st. Tarnów
    15:30 Wołoszyn Antoni - PSM I st. Głubczyce
    15:45 Nowak Łukasz - PSM I st. Tarnowskie Góry
    16:00 Sobaniec Antoni - OSM I st. im.I.J. Paderewskiego Kraków
    16:30 Wasilewski Józef - ZPSM Przemyśl
    16:45 Czado Przemysław - PSM I st. Jarosław
     
     
     
    Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian czasowych lub kolejności w harmonogramie.
    Uprzejmie prosimy o przybycie na 30 minut przed wyznaczonym terminem prób.

    Informujemy, że szkoła w dniu 8 maja 2014 jest otwarta od godz. 7.30

  1. Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach informuje, że w dniu 8 maja  2014r. w naszej szkole odbędą się Międzynarodowe Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia.
     
    Zgłoszenia uczestników należy przesłać do dnia 11 kwietnia 2014r. w formie elektronicznej na adres e-mail: sekretariatpsm@op.pl (wzór w załączniku) lub faksem na numer 12 / 272 48 11 (prosimy o wypełnienie pismem drukowanym).

    Regulamin
    Regulamin_EN

    Karta zgłoszeniowa
    Karta zgłoszeniowa_EN


    Nuty
     
                                                                                               
    Z poważaniem
    mgr Jolanta Antkiewicz
    Dyrektor PSM Myślenice

Nieobecni nauczyciele:

Brak nieobecnych nauczycieli